pARTkoer 1e graad - dans

Voorstelling in het cultuurcentrum (€ 6)

'ZolenZooi' van TeaTime Company: een poëtische en humoristische voorstelling vol circus en dansMeer info op de pagina van de voorstelling
'En morgen was het feest!' van Anna's Steen: een hartverwarmende, levenslustige ode aan de verbeelding
. Meer info op de pagina van de voorstelling.

 

KEUZEMENU:

Workshop op school: dans (€ 5)

Tijdens de cultuureducatieve trip van pARTkoer is een workshop hedendaagse dans in samenwerking met Passerelle één van jullie bestemmingen. Passerelle is een artistieke jongerenwerking die hedendaagse dans inzet om kinderen en jongeren te inspireren. In deze workshop proeven de leerlingen van dans, beweging en performance. Danservaring is niet nodig. Creativiteit en inlevingsvermogen zijn veel belangrijker! Inhoudelijk zal de workshop verschillen van de vorige jaren waardoor een eventuele tweede deelname toch interessant blijft voor een klas. Duur: 2 lesuren (100 minuten)

Kunstkoffer in de klas (gratis)

Partner Bamm! maakte een kunstkoffer op maat, met een gedetailleerde handleiding, opdrachtfiches en inspirerende materialen om de opdrachten uit te voeren in/met je klas. Een instructievideo maakt je wegwijs. Open de koffer en verken de danswereld op een speelse manier. Je kan als leerkracht zelf bepalen hoelang en hoe intens je met de koffer werkt door verschillende opdrachten te combineren of tussendoor korte prikkelende activiteiten te plannen. Elke koffer is opgebouwd rond een aantal specifieke kunsteducatieve thema's. Elke koffer is opgebouwd rond een aantal specifieke kunsteducatieve thema's. Voor dans zijn dat: ritme - beweging - zwaartekracht - tempo - dynamiek.

Kunstkoffer-workshop met begeleiding (€ 5)

Naast het zelfstandig gebruik van de koffer, bieden we ook een begeleide workshop aan. Hierbij komt een professionele Bamm-docent met de kunstkoffer DANS naar jouw school. In deze workshop worden de opdrachten op een dynamische manier tot leven gebracht in de klasSamen gaan jullie aan de slag rond de voorstelling BABEL-Words van Sidi Larbi Cherkaoui. De voorstelling vertrekt vanuit het verhaal van de toren van Babel waarin taal de hoofdrol speelt. In dit geval is het uiteraard de beeldende en de bewegende danstaal die centraal staat. De workshop is gericht op samenwerken door synchroon bewegen en inspelen op elkaar. Duur: 2 lesuren (100 minuten)

Doe-Denk-Ding: opdrachtenkaartjes in de klas of thuis (gratis)

10 fiches (1 per maand) met telkens drie opdrachten: korte, speelse activiteiten om ‘muziek’ maandelijks een plek te geven in de klas en thuis. De klasleerkracht plant dit volgens eigen goeddunken en met behulp van een interactieve fiche, met opdrachten per maand. Online gratis down te loaden